Lanberg PPSA-1024-S patch panel 1U
Product image of Lanberg PPSA-1024-S
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-S 1
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-S 2
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-S 3
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-S 4
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-S 5
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-S 6
VendorLanberg
Product codePPSA-1024-S
Warranty 2 years
Ships in 3-5 bd
Quantity3 pcs
Material:
ABS, Metal
Cable management:
Yes
Product colour:
Grey
Rack capacity:
1U
Mounting:
Rack mounting
Width:
445 mm
Height:
44.5 mm
Weight:
700 g
Depth:
102 mm