Lanberg PPSA-1024-S patch panel 1U
Lanberg PPSA-1024-S tootepilt
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 1
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 2
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 3
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 4
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 5
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 6
TootjaLanberg
TootekoodPPSA-1024-S
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus3 tk
Kinnitus:
Püstikukinnitus
Kaablihaldus:
Jah
Materjal:
ABS, Metal
Püstiku maht:
1U
Product colour:
Grey
Kõrgus:
44.5 mm
Sügavus:
102 mm
Laius:
445 mm