X

Firmast

MINEVIK

Galador Grupp OÜ alustas äritegevust 2004 aastal, olles üks esimesi analoogtoonerite ja –tintide maaletoojaid Eestis. Samanimeline e-pood alustas oma tegevust 2006 aastal.

OLEVIK

Meie e-pood pakub täna reaalajas laias valikus arvuti- , elektroonika-, kontori-, tehnikakaupu ja palju teisi erinevaid kaubagruppe mistahes maitsele ja rahakoti võimalustele.

E-poega on liidetud üle 50 erineva Euroopa suurema või väiksema partnerlao, millest lähtuvalt suudame täna tarnida üle 1,7 miljoni erineva toote. Kui e-poes ei leidu kaupa, mis teid huvitaks, ärge häbenege küsimast, tellitavaid tooteid on rohkem kui välja paistab.

Meil on e-kaubanduses seljataga varsti üle 15-aastane kogemustepagas. Oleme olnud usaldusväärne partner eraisikutele, firmadele ja väga paljudele riiklikele institutsioonidele. Osaleme aktiivselt erinevatel riigihangetel. Täna on meie lepingupartneriteks nt. Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool, Siseministeerium, Politsei- ja piirivalveamet, Haridusministeerium, Välisministeerium, Maaeluministeerium ja paljud teised väiksemad ja suuremad riiklikud institutsioonid.

Suudame jätkuvalt pakkuda 24/7 atraktiivseid ja konkurentsivõimelisi hindu ning üha laienevat kaubavalikut. Kaubad tarnime klientidele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt, Suurbritanniast, Poolast, Itaaliast, Prantsusmaalt jne.

Laoseisud ja hinnainfo on kuvatud alati reaalajas.

Tarne on üle Eesti alati tasuta!

TULEVIK

E-poes ootab rida uuendusi veel ees lisaks visuaalsele ja sisulisele küljele. Loodame jätkuvalt olla usaldusväärne partner kõikidele meie praegustele ja tulevastele klientidele ka järgmised 15 aastat. Lubame jätkuvalt arendada oma e-poodi, et see oleks klientide jaoks veelgi huvitavam, kasutajasõbralikum ja mugavam kasutada. Ootame alati hea meelega konstruktiivseid ettepanekuid galador@galador.ee.