X

Firmast

MINEVIK

Galador Grupp OÜ alustas Eestis äritegevust 2004 aastal, olles üks esimesi analoogtoonerite ja –tintide maaletoojaid Eestis. Samanimeline e-pood alustas oma tegevust 2006. aastal.

OLEVIK

E-pood pakub täna reaalajas laias valikus nutiseadmeid, arvuti-, tehnika-, elektroonika-, kontori-, tööriista-, kodutehnikakaupu ja ka palju teisi erinevaid kaubagruppe mistahes maitsele ja rahakoti võimalustele.

E-poega on liidestatud üle 80 erineva Euroopa suurema või väiksema partnerlao, millest lähtuvalt suudame täna tarnida üle 2,3 miljoni erineva toote oma klientidele. Kui e-poes ei leidu kaupa, mis teid huvitaks, ärge häbenege küsimast, tellitavaid tooteid on rohkem kui välja paistab.

Meil on e-kaubanduses seljataga 17-aastane kogemustepagas. Oleme olnud usaldusväärne partner eraisikutele, firmadele ja väga paljudele riiklikele institutsioonidele. Osaleme aktiivselt erinevatel riigihangetel. Täna on meie lepingupartneriteks nt. Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool, Siseministeerium, Politsei- ja piirivalveamet, Haridusministeerium, Välisministeerium, Maaeluministeerium ja paljud teised väiksemad ja suuremad riiklikud institutsioonid.

Täna tegeleme me aktiivselt ka ekspordiga (meie suurimad koostööpartnerid täna on Amazon, Kaup24 ja teised sarnased müügikanalid) ja võite meid leida Euroopas erinevatel platvormidel.

Suudame jätkuvalt pakkuda 24/7 atraktiivseid ja konkurentsivõimelisi hindu ning üha laienevat kaubavalikut. Kaubad tarnime klientidele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt, Suurbritanniast, Poolast, Itaaliast, Prantsusmaalt jne.

Laoseisud ja hinnainfo on kuvatud alati reaalajas.

Tarne on üle Eesti endiselt tasuta!

TULEVIK

E-poes ootab endiselt rida uuendusi veel ees lisaks visuaalsele ja sisulisele küljele. Loodame jätkuvalt olla usaldusväärne partner kõikidele meie praegustele ja tulevastele klientidele ka järgmised 17 aastat. Lubame jätkuvalt arendada oma e-poodi, et see oleks klientide jaoks veelgi huvitavam, kasutajasõbralikum ja mugavam kasutada. Ootame alati hea meelega konstruktiivseid ettepanekuid galador@galador.ee.