X

Firmast

MINEVIK

Galador Grupp OÜ alustas äritegevust 2004 aastal, olles üks esimesi analoogtoonerite ja –tintide maaletoojaid Eestis. Samanimeline e-pood alustas oma tegevust 2006 aastal.

OLEVIK

Meie e-pood pakub täna reaalajas laias valikus arvuti- , elektroonika-, kontori-, tehnikakaupu ja palju teisi erinevaid kaubagruppe mistahes maitsele ja rahakoti võimalustele.

E-poega on liidetud üle 40 erineva Euroopa suurema või väiksema partnerlao, millest lähtuvalt suudame tarnida üle 500 000 erineva toote. Kui e-poes ei leidu kaupa, mis teid huvitaks, ärge häbenege küsimast, tellitavaid tooteid on rohkem kui välja paistab.

Meil on e-kaubanduses seljataga 12-aastane kogemustepagas. Oleme olnud usaldusväärne partner eraisikutele, firmadele ja riiklikele institutsioonidele. Osaleme aktiivselt ka riigihangetel. Täna on meie partneriteks nt. Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool, Siseministeerium, Politsei- ja piirivalveamet, Maaeluministeerium ja paljud teised riiklikud institutsioonid.

Suudame jätkuvalt pakkuda 24/7 atraktiivseid ja konkurentsivõimelisi hindu ning üha laienevat kaubavalikut. Kaubad tarnime klientidele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt, Suurbritanniast, Poolast, Itaaliast jne.

Laoseisud ja hinnainfo on kuvatud alati reaalajas!

Tarne on üle Eesti alati tasuta!

Me ei tõsta mitte kunagi kunstlikult hindasid, selleks et teha näiliselt suure allahindlusega kampaaniaid. Seda ei juhtu mitte kunagi, sest oleme 100% veendunud, et sellel ei ole reaalse eluga mitte mingit pistmist. Oleme e-pood mõtlevale inimesele!

TULEVIK

E-poes ootab rida uuendusi veel ees lisaks visuaalsele ja sisulisele küljele. Loodame jätkuvalt olla usaldusväärne partner kõikidele meie praegustele ja tulevastele klientidele ka järgmised 12 aastat. Lubame jätkuvalt arendada oma e-poodi, et see oleks teie jaoks veelgi huvitavam, kasutajasõbralikum ja mugavam kasutada. Ootame alati hea meelega konstruktiivseid ettepanekuid galador@galador.ee!