Lanberg Hanging Wardrobe 10'' 6U (WF10-2306-10B)
Product image of Lanberg WF10-2306-10B
  • Product image of Lanberg WF10-2306-10B 1
  • Product image of Lanberg WF10-2306-10B 2
  • Product image of Lanberg WF10-2306-10B 3
  • Product image of Lanberg WF10-2306-10B 4
VendorLanberg
Product codeWF10-2306-10B
Ships in 5-7 bd
Quantity5 pcs
Ships quicker
Rack capacity:
6U
Type:
Wall mounted rack
Maximum weight capacity:
20 kg
Product colour:
Black
Material:
Steel
Front door construction:
Tempered glass
Front door key lock:
Yes
Number of fans:
1 fan(s)
AC input voltage:
230 V
Size (imperial):
25.4 cm (10")
Width:
280 mm
Depth:
310 mm
Height:
336 mm