Lanberg Hanging Wardrobe 10'' 6U (WF10-2306-10B)
Lanberg WF10-2306-10B tootepilt
  • Lanberg WF10-2306-10B tootepilt 1
  • Lanberg WF10-2306-10B tootepilt 2
  • Lanberg WF10-2306-10B tootepilt 3
  • Lanberg WF10-2306-10B tootepilt 4
TootjaLanberg
TootekoodWF10-2306-10B
Tarneaeg 5-7 tp
Kogus5 tk
Saadaval kiiremini
Rack capacity:
6U
Type:
Wall mounted rack
Maximum weight capacity:
20 kg
Product colour:
Black
Material:
Steel
Front door construction:
Tempered glass
Front door key lock:
Yes
Number of fans:
1 fan(s)
AC input voltage:
230 V
Size (imperial):
25.4 cm (10")
Width:
280 mm
Depth:
310 mm
Height:
336 mm