DeWalt D26204K-QS Router
Product image of DeWALT D26204K-QS
  • Product image of DeWALT D26204K-QS 1
VendorDeWALT
Product codeD26204K-QS
Ships in 5-8 bd
Quantity1+ pcs
Input power:
900 W
Toolholder:
6,8 mm
Idle speed range:
16000 - 27000 RPM
Output power:
620 W