DeWalt D26204K-QS Router
DeWALT D26204K-QS tootepilt
  • DeWALT D26204K-QS tootepilt 1
TootjaDeWALT
TootekoodD26204K-QS
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus1+ tk
Sisendvõimsus:
900 W
Tarvikuhoidik:
6,8 mm
Idle speed range:
16000 - 27000 RPM
Väljundvõimsus:
620 W