Gembird Filament PLA szary (3DP-PLA1.75-01-GR)
Product image of GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-GR
  • Product image of GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-GR 1
  • Product image of GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-GR 2
VendorGEMBIRD
Product code3DP-PLA1.75-01-GR
Ships in 2 weeks
Quantity5+ pcs
Printing colours:
Grey
Tensile modulus:
45 MPa
Print temperature guideline:
200 °C
Diameter:
1.75 mm
Package width:
210 mm
Package depth:
210 mm
Package height:
80 mm