Gembird Filament PLA szary (3DP-PLA1.75-01-GR)
GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-GR tootepilt
  • GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-GR tootepilt 1
  • GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-GR tootepilt 2
TootjaGEMBIRD
Tootekood3DP-PLA1.75-01-GR
Tarneaeg 2 nädalat
Kogus5+ tk
Printing colours:
Grey
Tensile modulus:
45 MPa
Print temperature guideline:
200 °C
Diameter:
1.75 mm
Package width:
210 mm
Package depth:
210 mm
Package height:
80 mm