Pouch tablet eStuff eSTUFF ES682305-BULK tablet case Cover Green
Product image of eSTUFF ES682305-BULK
  • Product image of eSTUFF ES682305-BULK 1
  • Product image of eSTUFF ES682305-BULK 2
VendoreSTUFF
Product codeES682305-BULK
Ships in 2-3 weeks
Quantity5+ pcs
Ships quicker
Case type:
Cover
Material:
EVA (Ethylene Vinyl Acetate)
Product main colour:
Green
Brand compatibility:
Apple
Built-in speaker(s):
No
Stand mode:
Yes
Compatibility:
iPad Pro 11 2018/2020/2021, Air 10.9 2020/2022
Number of stand modes:
1
Protection features:
Bump resistant
Consumer life stage:
Child
Country of origin:
China
Built-in battery:
No
Width:
25 mm
Depth:
260 mm
Height:
230 mm
Weight:
380 g
Screen protector:
Package width:
25 mm
Package depth:
260 mm
Package height:
230 mm