MikroTik Open Frame PSU PW48V-12V85W
Product image of MikroTik PW48V-12V85W
  • Product image of MikroTik PW48V-12V85W 1
VendorMikroTik
Product codePW48V-12V85W
Ships in 2-4 bd
Quantity5+ pcs
Purpose:
Router
Input voltage:
-48 V
Output voltage:
12 V
Input current:
3 A
Output current:
8 A
Product colour:
Green
Operating temperature (T-T):
-20 - 60 °C
Width:
118 mm
Depth:
52 mm