MikroTik Open Frame PSU PW48V-12V85W
MikroTik PW48V-12V85W tootepilt
  • MikroTik PW48V-12V85W tootepilt 1
TootjaMikroTik
TootekoodPW48V-12V85W
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus5+ tk
Otstarve:
Router
Sisendpinge:
-48 V
Väljundpinge:
12 V
Sisendvool:
3 A
Output current:
8 A
Product colour:
roheline
Töötemperatuur:
-20 - 60 °C
Laius:
118 mm
Sügavus:
52 mm