LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 Black
Product image of LIN 24LHDD06
  • Product image of LIN 24LHDD06 1
  • Product image of LIN 24LHDD06 2
  • Product image of LIN 24LHDD06 3
  • Product image of LIN 24LHDD06 4
VendorLIN
Product code24LHDD06
Warranty 2 years
Ships in 4-6 bd
Quantity5+ pcs
Product colour:
Black
Power consumption (max):
23 W
Energy efficiency class (SDR):
F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
23 kWh
Energy efficiency scale:
A to G
Power consumption (standby):
0.5 W
Depth:
165 mm
Weight (with stand):
3.1 kg
Width:
556 mm
Depth (without stand):
78.4 mm
Height (without stand):
341 mm
Height:
367 mm
Bluetooth:
No
Ethernet LAN:
No
Wi-Fi:
Desktop stand:
Yes
Remote control type:
IR
Remote control included:
Yes
LED backlight:
Display technology:
LCD
Aspect ratio:
16:9
Display resolution:
1366 x 768 pixels
Display diagonal:
61 cm (24")
Response time:
9.5 ms
Contrast ratio:
3000:1
HD type:
HD
Brightness:
200 cd/m²
Viewing angle:
178°
Number of speakers:
2
Output power:
2×3 W (4Ω)