LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 Black
LIN 24LHDD06 tootepilt
  • LIN 24LHDD06 tootepilt 1
  • LIN 24LHDD06 tootepilt 2
  • LIN 24LHDD06 tootepilt 3
  • LIN 24LHDD06 tootepilt 4
TootjaLIN
Tootekood24LHDD06
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 4-6 tp
Kogus5+ tk
Product colour:
must
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
23 kWh
Energiatarve (max):
23 W
Energy efficiency class (SDR):
F
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy efficiency scale:
A to G
Sügavus (ilma aluseta):
78.4 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
341 mm
Kõrgus:
367 mm
Kaal (koos alusega):
3.1 kg
Sügavus:
165 mm
Laius:
556 mm
Bluetooth:
Ei
Ethernet LAN:
Ei
Wi-Fi:
Lauakonsool:
Jah
Kaugjuhtimispuldi tüüp:
IR
Remote control included:
Jah
Ekraani diagonaal:
61 cm (24")
Reageerimisaeg:
9.5 ms
Ekraani resolutsioon:
1366 x 768 pixels
Vaatenurk:
178°
Kuvatehnoloogia:
LCD
Kontrastsussuhe:
3000:1
Kuvasuhe:
16:9
LED-taustavalgus:
HD tüüp:
HD
Heledus:
200 cd/m²
Väljundvõimsus:
2×3 W (4Ω)