Lanberg SC01-3001-10B modular server chassis Rack (1U) 0 GB
Product image of Lanberg SC01-3001-10B
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 1
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 2
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 3
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 4
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 5
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 6
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 7
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 8
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 9
  • Product image of Lanberg SC01-3001-10B 10
VendorLanberg
Product codeSC01-3001-10B
Warranty 2 years
Ships in 3-5 bd
Quantity3 pcs
Ships quicker
Number of fans:
4 fan(s)
Chassis type:
Rack (1U)
Product colour:
Black
Width:
430 mm
Height:
44.5 mm
Weight:
3.1 kg
Depth:
300 mm