Lanberg Patch panel 1U 19'' 24x RJ-45 Kat.6A Czarny (PPSA-1024-B)
Product image of Lanberg PPSA-1024-B
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-B 1
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-B 2
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-B 3
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-B 4
  • Product image of Lanberg PPSA-1024-B 5
VendorLanberg
Product codePPSA-1024-B
Ships in 5-7 bd
Quantity4 pcs
Ships quicker
Ports quantity:
24
Cable types supported:
Cat6a
Cable shielding:
F/UTP (FTP)
Product colour:
Black
Material:
ABS, Metal
Mounting:
Rack mounting
Rack capacity:
1U
Cable management:
Yes
Width:
445 mm
Height:
44.5 mm
Depth:
102 mm