Laptop memory GoodRam SODIMM, DDR5, 32 GB, 4800 MHz, CL40 (GR4800S564L40/32G)
Product image of GOODRAM GR4800S564L40/32G
  • Product image of GOODRAM GR4800S564L40/32G 1
VendorGOODRAM
Product codeGR4800S564L40/32G
Ships in 2 weeks
Quantity4 pcs
Internal memory:
32 GB
Memory layout (modules x size):
1 x 32 GB
Internal memory type:
DDR5
Memory clock speed:
48000 MHz
Component for:
Laptop
Memory form factor:
262-pin SO-DIMM
On-Die ECC:
Yes
CAS latency:
40
Memory voltage:
1.1 V