LG | 34BA75QE-B | 34 " | IPS | 21:9 | 60 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
<
>
TootjaLG
Tootekood34BA75QE-B.AEU
Garantii
3 aastat
Tarneaeg
1-3 tp
Saadaval kiiremini
Gross depth (mm):
203.00
Gross height (mm):
482.00
Kogukaal:
Gross width (mm):
Netokaal:
Embeeded battery:
Ei
WEEE tax:
Jah
WEE classification:
CL109:2:2017-04-01
Producer:
LG
Palette Qty:
24
Kalde reguleerimine:
Jah
Ekraan:
3440 x 1440
VESA mounting:
Sisseehitatud kõlar (id):
VESA mounting interfaces:
100x100
Ekraani heledus:
300
Ühenduvus:
HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45
Dimensions with stand:
81.67 x 39.35-54.35 x 26.75
Paneeli tüüp:
IPS
Integreeritud TV-tuuner:
Ei
Reageerimisaeg:
5
Producer product name:
34BA75QE-B
DisplayPortide arv:
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
Vertikaalne vaatenurk:
178
Max värskendussagedus:
60
Kõrguse reguleerimine:
Horisontaalne vaatenurk:
178
USB-C:
USB-C power delivery:
90W