LCD Monitor|LG|34 "|3440 x 1440 pixels|Wide Quad HD|Native aspect ratio 21:9|LCD|Curved|34BA75QE-B
LG 34BA75QE-B tootepilt
  • LG 34BA75QE-B tootepilt 1
TootjaLG
Tootekood34BA75QE-B
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Summary:
LG 34BA75QE-B. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Category Code:
LC3
Unit Box Height:
0.49
Unit Box Length:
0.98
Unit Box Width:
0.2
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
1000:1
Display brightness (typical):
300 cd/m²
Ekraani diagonaal:
34 "
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
87 cm
Kuvatavate värvide arv:
1.07 billion colours
Ekraani resolutsioon:
3440 x 1440 pixels
Kuvatehnoloogia:
LCD
HD tüüp:
Wide Quad HD
High Dynamic Range (HDR) supported:
Jah
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Max värskendussagedus:
60 Hz
Loomulik kuvasuhe:
21:9
Paneeli tüüp:
IPS
Reageerimisaeg:
5 ms
Screen curvature rating:
3800R
Screen shape:
Curved
sRGB coverage (typical):
99 %
Puutetundlik ekraan:
Ei
Horisontaalne vaatenurk:
178 °
Vertikaalne vaatenurk:
178 °
AMD FreeSync:
Ei
Flicker-free technology:
Jah
NVIDIA G-SYNC:
Sisseehitatud kaamera:
Sisseehitatud kõlar (id):
Kõlarite arv:
2
RMSi nimivõimsus:
10 W
Turusegment:
Business
Product colour:
must
Sisseehitatud klaviatuuri, video ja hiire (KVM) lüliti:
Sisseehitatud USB-jaotur:
DisplayPortide arv:
1
HDMI:
HDMI-pesade arv:
2
HDMI versioon:
2.0
Kõrvaklapiväljund:
Number of upstream ports:
1
USB Power Delivery (USB PD):
USB Power Delivery up to:
90 W
USB Type-A downstream ports quantity:
4
USB Type-C downstream ports quantity:
USB upstream port type:
USB Type-A
Ethernet LAN:
Adjustable height (max):
150 mm
Kõrguse reguleerimine:
On Screen Display (OSD):
Panel mounting interface:
100 x 100 mm
Pöördenurga vahemik:
-45 - 45 °
Pöörlev:
Kalde reguleerimine:
Tilt angle range:
-5 - 21 °
VESA mounting:
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
VV sisendpinge:
100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
42 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
29 kWh
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy efficiency class (SDR):
F
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (tüüpiline):
29 W
Toiteploki tüüp:
Sisemine
Sügavus (koos alusega):
267.5 mm
Sügavus (ilma aluseta):
83.6 mm
Kõrgus (koos alusega):
543.5 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
364.4 mm
Kaal (koos alusega):
11000 g
Kaal (ilma aluseta):
7500 g
Laius (koos statiiviga):
816.7 mm
Laius (ilma statiivita):
816.7 mm
Package depth:
203 mm
Package height:
482 mm
Pakendi kaal:
Package width:
988 mm