LG | 34BA75QE-B | 34 " | IPS | 21:9 | 60 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
<
>
VendorLG
Product code34BA75QE-B.AEU
Warranty
3 years
Ships in
1-3 bd
Ships quicker
Gross depth (mm):
203.00
Gross height (mm):
482.00
Gross weight:
Gross width (mm):
Net weight:
Embeeded battery:
No
WEEE tax:
Yes
WEE classification:
CL109:2:2017-04-01
Producer:
LG
Palette Qty:
24
Tilt adjustment:
Yes
Display:
3440 x 1440
VESA mounting:
Built-in speaker(s):
VESA mounting interfaces:
100x100
Display brightness:
300
Connectivity:
HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45
Dimensions with stand:
81.67 x 39.35-54.35 x 26.75
Panel type:
IPS
TV tuner integrated:
No
Response time:
5
Producer product name:
34BA75QE-B
DisplayPorts quantity:
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
Viewing angle, vertical:
178
Maximum refresh rate:
60
Height adjustment:
Viewing angle, horizontal:
178
USB-C:
USB-C power delivery:
90W