Noctua NF-S12B Redux 1200 Computer case Cooler 12 cm
Product image of Noctua NF-S12B REDUX-1200
  • Product image of Noctua NF-S12B REDUX-1200 1
  • Product image of Noctua NF-S12B REDUX-1200 2
  • Product image of Noctua NF-S12B REDUX-1200 3
  • Product image of Noctua NF-S12B REDUX-1200 4
  • Product image of Noctua NF-S12B REDUX-1200 5
VendorNoctua
Product codeNF-S12B REDUX-1200
Warranty 6 years
Ships in 3-5 bd
Quantity4 pcs
Voltage:
12 V
Power consumption (typical):
0.9 W
Width:
120 mm
Depth:
20 mm
Height:
120 mm