Noctua NF-S12B Redux 1200 Computer case Cooler 12 cm
Noctua NF-S12B REDUX-1200 tootepilt
  • Noctua NF-S12B REDUX-1200 tootepilt 1
  • Noctua NF-S12B REDUX-1200 tootepilt 2
  • Noctua NF-S12B REDUX-1200 tootepilt 3
  • Noctua NF-S12B REDUX-1200 tootepilt 4
  • Noctua NF-S12B REDUX-1200 tootepilt 5
TootjaNoctua
TootekoodNF-S12B REDUX-1200
Garantii 6 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus4 tk
Energiatarve (tüüpiline):
0.9 W
Pinge:
12 V
Laius:
120 mm
Sügavus:
20 mm
Kõrgus:
120 mm