Lanberg SC01-6501-12B modular server chassis Rack (1U) 0 GB
Product image of Lanberg SC01-6501-12B
  • Product image of Lanberg SC01-6501-12B 1
  • Product image of Lanberg SC01-6501-12B 2
  • Product image of Lanberg SC01-6501-12B 3
  • Product image of Lanberg SC01-6501-12B 4
  • Product image of Lanberg SC01-6501-12B 5
  • Product image of Lanberg SC01-6501-12B 6
VendorLanberg
Product codeSC01-6501-12B
Warranty 2 years
Ships in 3-5 bd
Quantity3 pcs
Ships quicker
Product colour:
Black
Chassis type:
Rack (1U)
Number of fans:
8 fan(s)
Width:
430 mm
Depth:
650 mm
Height:
44.5 mm