Lanberg SC01-6501-12B modular server chassis Rack (1U) 0 GB
Lanberg SC01-6501-12B tootepilt
  • Lanberg SC01-6501-12B tootepilt 1
  • Lanberg SC01-6501-12B tootepilt 2
  • Lanberg SC01-6501-12B tootepilt 3
  • Lanberg SC01-6501-12B tootepilt 4
  • Lanberg SC01-6501-12B tootepilt 5
  • Lanberg SC01-6501-12B tootepilt 6
TootjaLanberg
TootekoodSC01-6501-12B
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus3 tk
Saadaval kiiremini
Product colour:
must
Ventilaatorite arv:
8 fan(s)
Korpuse tüüp:
Rack (1U)
Laius:
430 mm
Kaal:
6.5 kg
Sügavus:
650 mm
Kõrgus:
44.5 mm