Dahua Europe ZASILACZ POE DAHUA TAM1GT1GT-30 30W
Product image of Dahua Europe TAM1GT1GT-30
  • Product image of Dahua Europe TAM1GT1GT-30 1
VendorDahua Europe
Product codeTAM1GT1GT-30
Ships in 3-5 bd
Quantity5 pcs
Ships quicker
Type:
Video transmitter
Placement supported:
Universal
Product colour:
White
Brand compatibility:
Dahua
Connectivity technology:
Wired
Width:
132.3 mm
Depth:
60 mm
Height:
33 mm
Weight:
250 g
Operating temperature (T-T):
-10 - 55 °C
Operating relative humidity (H-H):
10 - 90%