Lanberg PPUA-1024-B patch panel 1U
Product image of Lanberg PPUA-1024-B
  • Product image of Lanberg PPUA-1024-B 1
  • Product image of Lanberg PPUA-1024-B 2
  • Product image of Lanberg PPUA-1024-B 3
  • Product image of Lanberg PPUA-1024-B 4
  • Product image of Lanberg PPUA-1024-B 5
VendorLanberg
Product codePPUA-1024-B
Warranty 2 years
Ships in 3-5 bd
Quantity5+ pcs
Mounting:
Rack mounting
Material:
ABS, Metal
Rack capacity:
1U
Product colour:
Black
Cable management:
Yes
Width:
445 mm
Weight:
700 g
Height:
44.5 mm
Depth:
102 mm