Yongnuo vooluadapter FJ-SW20171205000D 12V/5A
No product image
VendorYongnuo
Ships in 2-4 bd
Quantity1 pc
Yongnuo FJ-SW20171205000D is an efficient and compact power adapter, ideal for devices that require 12 V and up to 5 A of current. Thanks to the universal input (100-240 V, 50/60 Hz), the adapter can be used anywhere in the world.
  • Input: 100-240V AC, 50/60Hz, up to 1.5A
  • Output: 12V DC, 5A (60W)
  • Output connector: DC 5.5mm / 2.5mm