LCD Monitor|LG|24 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LCD|Flat|24G411A-B
LG 24G411A-B tootepilt
  • LG 24G411A-B tootepilt 1
TootjaLG
Tootekood24G411A-B
Garantii 3 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Summary:
LG 24G411A-B. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Display surface: Matt, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Tootja koduleht:
www.lg.com/hk_en/monitors/gaming/24g411a-b/
Category Code:
LC3
Unit Box Height:
0.375
Unit Box Length:
0.62
Unit Box Width:
0.13
Anti-glare screen:
Jah
Taustavalgustuse tüüp:
Edge LED
Colour gamut:
99 %
Colour gamut standard:
sRGB
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
1500:1
Display brightness (typical):
250 cd/m²
Ekraani diagonaal:
24 "
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
60.4 cm
Kuvatavate värvide arv:
16.7 million colours
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
Ekraani pind:
Matt
Kuvatehnoloogia:
LCD
HD tüüp:
Full HD
High Dynamic Range (HDR) supported:
Jah
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10)
LED-taustavalgus:
Max värskendussagedus:
144 Hz
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Paneeli tüüp:
IPS
Pikslitiheduseks:
93 ppi
Pixel pitch:
0.27 x 0.27 mm
Reageerimisaeg:
5 ms
Response time (MPRT):
1 ms
Response time measurement type:
GTG (Gray to Gray)
Screen shape:
Flat
sRGB coverage (typical):
99 %
Puutetundlik ekraan:
Ei
Horisontaalne vaatenurk:
178 °
Vertikaalne vaatenurk:
178 °
AMD FreeSync:
AMD FreeSync type:
FreeSync
Flicker-free technology:
Mängurežiim:
Low Blue Light technology:
NVIDIA G-SYNC:
NVIDIA G-SYNC type:
G-SYNC Compatible
VESA Adaptive Sync support:
Ei
Sisseehitatud kaamera:
Sisseehitatud mikrofon:
Sisseehitatud kõlar (id):
Eemaldatav alus:
Jalgade värv:
must
Turusegment:
Gaming
Product colour:
must
Refurbished:
Sisseehitatud klaviatuuri, video ja hiire (KVM) lüliti:
Sisseehitatud USB-jaotur:
DisplayPorti versioon:
1.4
DisplayPortide arv:
1
HDCP:
HDCP version:
2.2
HDMI:
HDMI-pesade arv:
1
HDMI versioon:
2.2
Kõrvaklapiväljund:
Ethernet LAN:
Wi-Fi:
Kaabliluku pesa:
Kaablihaldus:
Kõrguse reguleerimine:
On Screen Display (OSD):
Panel mounting interface:
100 x 100 mm
Pöördepolt:
Kalde reguleerimine:
VESA mounting:
Seinale kinnitatav:
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
VV sisendpinge:
100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
15 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
14 kWh
Energy efficiency class (HDR):
E
Energy efficiency class (SDR):
D
Energy efficiency scale:
A to G
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:
Energiatarve (ooterežiimis):
0.3 W
Sügavus (koos alusega):
220 mm
Sügavus (ilma aluseta):
38 mm
Kõrgus (koos alusega):
412 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
317.1 mm
Kaal (koos alusega):
3300 g
Kaal (ilma aluseta):
2400 g
Laius (koos statiiviga):
539.4 mm
Laius (ilma statiivita):
539.4 mm
Package depth:
430 mm
Package height:
385 mm
Pakendi tüüp:
Karp
Pakendi kaal:
Package width:
620 mm