Philips AZB798T/12
Philips AZB798T/12 tootepilt
  • Philips AZB798T/12 tootepilt 1
TootjaPhilips
TootekoodAZB798T/12
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus1+ tk
Saadaval kiiremini
Tuuneri tüüp:
Analog & digital
Toetatud raadiosagedusalad:
DAB, DAB+, FM
Eelhäälestatud jaamade arv:
20
Automaatne digitaalhäälestus:
Jah
Optilise seadme tüüp:
Player
Toetatud plaaditüübid:
CD, CD-R, CD-RW
Taasesitusrežiimid:
Fast Backward, Fast forward, Next, Previous, Program, Repeat, Shuffle
Kassettdekk:
Jah
RMSi nimivõimsus:
12 W
Sisseehitatud kõlarite arv:
2
Toetatud audioformaadid:
MP3, WMA
Ekraani tüüp:
LCD
Taustavalgustuse värv:
sinine
MP3 taasesitus:
Product colour:
must
USB otsene taasesitus:
Helitugevuse reguleerimine:
Digital
Unetaimer:
Bass reflex:
FM-antenn:
Kõrvaklapiväljund:
Headphone outputs:
1
Kõrvaklapipistik:
3.5 mm
Välisseadme (AUX) sisend:
USB port:
Bluetooth:
Bluetoothi profiilid:
A2DP, AVRCP
Toiteallikas:
AC/Battery
VV sisendpinge:
220-240 V
Toetatud patareide arv:
6
Sobivad aku suurused:
D
Laius:
435 mm
Sügavus:
270 mm
Kõrgus:
170 mm
Kaal:
3 kg
Remote control included:
Juhend:
Kaasasolevad kaablid:
AC
Garantiikaart:
Package width:
468 mm
Package depth:
198 mm
Package height:
310 mm