Noctua NH-U12S TR4-SP3 computer cooling system Processor Cooler 12 cm Aluminium, Beige
Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 1
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 2
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 3
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 4
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 5
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 6
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 7
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 8
  • Noctua NH-U12STR4-SP3 tootepilt 9
TootjaNoctua
TootekoodNH-U12STR4-SP3
Garantii 6 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus2 tk
Number of fan blades:
7
Ventilaatorite arv:
1 fan(s)
Materjal:
Copper
Fan connector:
4-pin
Fins material:
alumiinium
Product colour:
Beige, Aluminium
Pinge:
12 V
Toide:
0.6 W
Kõrgus:
158 mm
Kaal:
870 g
Laius:
125 mm
Sügavus:
71 mm
Ventilaatori mõõdud (L x S x K):
120 x 120 x 25 mm
Jahutusradiaatori kaal:
695 g
Airflow with LNA (max):
74.3 m³/h
Ventilaatori läbimõõt:
12 cm
Pöörlemiskiirus (min):
300 RPM
Tüüp:
Cooler
Müratase (kiire):
22.4 dB
Pöörlemiskiirus (max):
1500 RPM
Suitable location:
Protsessor
Bearing type:
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Noise level with LNA (max):
18.6 dB
Pulse-width modulation (PWM) support:
Jah
Õhuvool:
93.4 m³/h
Toetatud protsessoripesad:
Socket TR4, Socket SP3
Rotational speed with LNA (max):
1200 RPM
Ühilduv protsessoriseeria:
AMD Ryzen
Low-noise adaptor (LNA):
Jah
Mean time to failure (MTTF):
150000 h
Jahutusradiaatori mõõdud (L x S x K):
125 x 45 x 158 mm