Dahua Europe LCD Monitor|DAHUA|23.6 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LED|Curved|DHI-LM24-E240C
Dahua Europe DHI-LM24-E240C tootepilt
  • Dahua Europe DHI-LM24-E240C tootepilt 1
TootjaDahua Europe
TootekoodDHI-LM24-E240C
  • VA panel for wide viewing angles with 3-sided frameless design
  • The 240 Hz high refresh rate enables you to aim at the target more quickly, eliminates picture lagging, and helps you to aim at the target faster
  • Adaptive sync can effectively solve picture lagging and tearing
Summary:
Dahua Technology LM24-E240C. Display diagonal: 59.9 cm (23.6"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Unit Box Height:
0.4
Unit Box Length:
0.625
Unit Box Width:
0.15
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
3000:1
Display brightness (typical):
350 cd/m²
Ekraani diagonaal:
23.6 "
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
60 cm
Full HD
High Dynamic Range (HDR) supported:
Jah
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Max värskendussagedus:
240 Hz
NTSC coverage (typical):
85 %
Paneeli tüüp:
VA
Pikslitiheduseks:
93.3 ppi
Pixel pitch:
0.2716 x 0.2716 mm
Response time (MPRT):
1 ms
Screen curvature rating:
1500R
Screen shape:
Curved
Toetatud graafikaresolutsioonid:
1920 x 1080 (HD 1080)
Toetatud videorežiimid:
1080p
Ei
Nähtav suurus, horisontaalne:
521.395 mm
Nähtav suurus, vertikaalne:
296.285 mm
Ei
Flicker-free technology:
Low Blue Light technology:
Jalgade värv:
must
Frameless design:
Esivõre värv:
must
Illuminated stand:
Turusegment:
Gaming
Product colour:
Sisseehitatud USB-jaotur:
DisplayPorti versioon:
1.4
DisplayPortide arv:
HDMI versioon:
2.0
Wi-Fi:
LED-indikaatorid:
Staatus
Panel mounting interface:
100 x 100 mm
Tilt angle range:
-5 - 20 °
VESA mounting:
Seinale kinnitatav:
VV-adapteri väljundpinge:
12 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
25 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
17.4 kWh
Energy efficiency class (HDR):
G
Sisendvool:
3 A
Energiatarve (max):
34 W
Energiatarve (väljas):
0.3 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (tüüpiline):
24 W
Operating relative humidity (H-H):
10 - 85 %
Töötemperatuur:
0 - 40 °C
Storage relative humidity (H-H):
5 - 90 %
Säilitustemperatuur:
-20 - 60 °C
Võru laius (alt):
16.4 mm
Võru laius (küljelt):
3.2 mm
Võru laius (pealt):
3.2 mm
Sügavus (koos alusega):
202.2 mm
Sügavus (ilma aluseta):
90.7 mm
Kõrgus (koos alusega):
414.5 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
320.3 mm
Kaal (ilma aluseta):
3600 g
Laius (koos statiiviga):
537.9 mm
Laius (ilma statiivita):
537.9 mm
Package depth:
145 mm
Package height:
400 mm
Pakendi kaal:
4200 g
Package width:
623 mm