LG | 32GX870A-B | 32 " | OLED | UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 275 cd/m² | HDMI ports quantity 2
<
>
TootjaLG
Tootekood32GX870A-B.AEU
Garantii
2 aastat
Tarneaeg
1-3 tp
Saadaval kiiremini
Gross depth (mm):
544.00
Gross height (mm):
183.00
Kogukaal:
Gross width (mm):
Netokaal:
9.80
Embeeded battery:
Ei
WEEE tax:
Jah
WEE classification:
CL109:2:2017-04-01
Producer:
LG
Palette Qty:
18
Kalde reguleerimine:
Jah
Ekraan:
3840 x 2160
VESA mounting:
Sisseehitatud kõlar (id):
VESA mounting interfaces:
100x100
Ekraani heledus:
275
HD tüüp:
UHD
Ühenduvus:
HDMI, DisplayPort, USB-C, Headphone out
Pöördepolt:
Paneeli tüüp:
OLED
Integreeritud TV-tuuner:
Ei
Reageerimisaeg:
0.03
Producer product name:
32GX870A-B
DisplayPortide arv:
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
Vertikaalne vaatenurk:
178
Max värskendussagedus:
240
Kõrguse reguleerimine:
Horisontaalne vaatenurk:
178
USB-C:
USB-C power delivery:
90W