LG | 32GX870A-B | 32 " | OLED | UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 275 cd/m² | HDMI ports quantity 2
<
>
VendorLG
Product code32GX870A-B.AEU
Warranty
2 years
Ships in
1-3 bd
Ships quicker
Gross depth (mm):
544.00
Gross height (mm):
183.00
Gross weight:
Gross width (mm):
Net weight:
9.80
Embeeded battery:
No
WEEE tax:
Yes
WEE classification:
CL109:2:2017-04-01
Producer:
LG
Palette Qty:
18
Tilt adjustment:
Yes
Display:
3840 x 2160
VESA mounting:
Built-in speaker(s):
VESA mounting interfaces:
100x100
Display brightness:
275
HD type:
UHD
Connectivity:
HDMI, DisplayPort, USB-C, Headphone out
Pivot:
Panel type:
OLED
TV tuner integrated:
No
Response time:
0.03
Producer product name:
32GX870A-B
DisplayPorts quantity:
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
Viewing angle, vertical:
178
Maximum refresh rate:
240
Height adjustment:
Viewing angle, horizontal:
178
USB-C:
USB-C power delivery:
90W