LCD Monitor|SAMSUNG|LS27D390GAUXEN|27"|Business/Curved|Tilt|Matte|Panel VA|1920x1080|16:9|100Hz|4 ms|LS27D390GAUXEN
TootjaSamsung
TootekoodLS27D390GAUXEN
Garantii
2 aastat
Tarneaeg
1-3 tp
Saadaval kiiremini
Summary:
Samsung S27D390GAU. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Tootja koduleht:
www.samsung.com
Category Code:
LC3
Unit Box Height:
0.155
Unit Box Length:
0.805
Unit Box Width:
0.45
Colour gamut standard:
sRGB
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
Display brightness (typical):
250 cd/m²
Ekraani diagonaal:
27 "
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
68 cm
Kuvatavate värvide arv:
16.7 million colours
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
Kuvatehnoloogia:
LED
HD tüüp:
Full HD
Max värskendussagedus:
100 Hz
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Paneeli tüüp:
VA
Reageerimisaeg:
4 ms
Response time (fast):
4 ms
Screen curvature rating:
1800R
Screen shape:
Curved
sRGB coverage (typical):
95 %
Puutetundlik ekraan:
Ei
Nähtav suurus, horisontaalne:
597.888 mm
Nähtav suurus, vertikaalne:
336.312 mm
Horisontaalne vaatenurk:
178 °
Vertikaalne vaatenurk:
178 °
AMD FreeSync:
Ei
Flicker-free technology:
Jah
NVIDIA G-SYNC:
Sisseehitatud kaamera:
Sisseehitatud kõlar (id):
Jalgade värv:
must
Turusegment:
Business
Product colour:
must
Sisseehitatud USB-jaotur:
HDCP:
Jah
HDCP version:
1.4
HDMI:
HDMI-pesade arv:
1
HDMI versioon:
1.4
VGA (D-Sub) pesade arv:
1
Panel mounting interface:
75 x 75 mm
Kalde reguleerimine:
Tilt angle range:
-2 - 22 °
VESA mounting:
VV sisendpinge:
100 - 240 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
16 kWh
Energy efficiency class (HDR):
Not available
Energy efficiency class (SDR):
D
Energy efficiency scale:
A to G
Energiatarve (max):
35 W
Energiatarve (väljas):
0.3 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (tüüpiline):
16.4 W
Toiteploki tüüp:
External
Operating relative humidity (H-H):
10 - 80 %
Töötemperatuur:
10 - 40 °C
Sügavus (koos alusega):
250.7 mm
Sügavus (ilma aluseta):
75.8 mm
Kõrgus (koos alusega):
468.7 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
366.5 mm
Kaal (koos alusega):
3800 g
Kaal (ilma aluseta):
3100 g
Laius (koos statiiviga):
617.8 mm
Laius (ilma statiivita):
617.8 mm
Package depth:
453 mm
Package height:
155 mm
Pakendi tüüp:
Karp
Pakendi kaal:
Package width:
800 mm