LG 35BN77CP-B
LG 35BN77CP-B tootepilt
  • LG 35BN77CP-B tootepilt 1
  • LG 35BN77CP-B tootepilt 2
TootjaLG
Tootekood35BN77CP-B
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus1+ tk
Saadaval kiiremini
Ekraani diagonaal:
88.9 cm (35")
Ekraani resolutsioon:
3440 x 1440 pixels
Loomulik kuvasuhe:
21:9
Kuvatehnoloogia:
LED
Puutetundlik ekraan:
Ei
HD tüüp:
Quad HD
Paneeli tüüp:
VA
Reageerimisaeg:
5 ms
Screen shape:
Curved
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
2500:1
Max värskendussagedus:
100 Hz
Kuvatavate värvide arv:
16.7 million colours
Taustavalgustuse tüüp:
LED
Display brightness (peak):
300 cd/m²
Ekraani pind:
Matt
Anti-glare screen:
Jah
Toetatud graafikaresolutsioonid:
3440 x 1440
Toetatud videorežiimid:
1440p
Kuvasuhe:
21:9
Horisontaalne vaatenurk:
178°
Vertikaalne vaatenurk:
178°
Pixel pitch:
0.238 x 0.24 mm
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
88.9 cm
High Dynamic Range (HDR) supported:
Jah
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10)
NVIDIA G-SYNC:
Ei
AMD FreeSync:
AMD FreeSync type:
FreeSync
Flicker-free technology:
Mängurežiim:
Sisseehitatud kõlar (id):
Sisseehitatud kaamera:
Kõlarite arv:
2
Turusegment:
Gaming
Product colour:
must
Frameless design:
Jalgade värv:
must
Sisseehitatud USB-jaotur:
HDMI:
Kõrvaklapiväljund:
USB Type-C downstream ports quantity:
1
HDMI-pesade arv:
2
DisplayPortide arv:
1
DisplayPorti versioon:
1.4
Kõrguse reguleerimine:
Pöörlev:
Pöördenurga vahemik:
45 - 45°
Kalde reguleerimine:
Tilt angle range:
35 - 5°
On Screen Display (OSD):
Ekraanikuva (OSD) keeled:
German, English, Spanish, Estonian, Finnish, French, Korean, Polish, Portuguese
OSD-keelte arv:
16
Energy efficiency class (SDR):
G
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
34 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
44 kWh
Energiatarve (tüüpiline):
45 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (keskmine):
45 W
Energiatarve (väljas):
0.3 W
VV sisendpinge:
220 - 240 V
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Energy efficiency scale:
A to G
Laius (koos statiiviga):
831.6 mm
Sügavus (koos alusega):
252.9 mm
Kõrgus (koos alusega):
622.8 mm
Kaal (koos alusega):
10 kg
Laius (ilma statiivita):
831.6 mm
Sügavus (ilma aluseta):
94.1 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
372.7 mm
Kaal (ilma aluseta):
6.6 kg
Package width:
1001 mm
Package depth:
212 mm
Package height:
571 mm