Dahua Europe TV Set|DAHUA|39.5"|Smart/FHD|1920x1080|Android TV|Black|DHI-LTV40-SD200
TootjaDahua Europe
TootekoodDHI-LTV40-SD200
Garantii
2 aastat
Tarneaeg
1-3 tp
- The ultra-narrow frame design provides the best quality appearance
- The built-in speakers powered by Dolby technology
- It provides access to 500.000+ movies and shows, and all the top apps
- With Google Assistant, you can control the TV with voice
- With Chromecast Built-in, you can cast all your favorite shows to your TV
Summary:
Dahua Technology LTV40-SD200. Display diagonal: 100.3 cm (39.5"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: DLED, Screen shape: Flat. Smart TV. Display brightness: 240 cd/m², Response time: 9.5 ms, Contrast ratio (typical): 5000:1, Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black
Tootja koduleht:
Category Code:
TVP
Unit Box Height:
0.59
Unit Box Length:
0.98
Unit Box Width:
0.13
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
5000:1
Ekraani heledus:
240 cd/m²
Ekraani diagonaal:
39.5 "
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
100 cm
Kuvatavate värvide arv:
16.7 million colours
Kuvatehnoloogia:
DLED
HD tüüp:
Full HD
LED-taustavalgus:
16:9
Native refresh rate:
60 Hz
Reageerimisaeg:
9.5 ms
Screen shape:
Flat
178 °
App distribution platform:
Google Play
Built-in Chromecast:
Jah
Internet TV:
Music apps:
YouTube Music
Smart TV:
Video apps:
Netflix/YouTube
Audio Return Channel (ARC):
CI-liides:
Liitvideosisend:
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
HDMI-pesade arv:
2
HDMI versioon:
1.4
Arvutisisend (D-Sub):
Ei
USB 2.0 pesade arv:
2
Audiodekoodrid:
Dolby AC4/Dolby Digital/Dolby Digital Plus/Dolby MS12
Heli väljundkanalid:
2.0 channels
Kõlarite arv:
RMSi nimivõimsus:
6 W
Bluetooth:
Ei
Ethernet LAN:
Wi-Fi:
Panel mounting interface:
200 x 200 mm