LG OLED77C58LA.AEU
LG OLED77C58LA.AEU tootepilt
  • LG OLED77C58LA.AEU tootepilt 1
TootjaLG
TootekoodOLED77C58LA.AEU
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus1+ tk
Ekraani diagonaal:
195.6 cm (77")
HD tüüp:
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Kuvatehnoloogia:
OLED
Screen shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Liikumise interpoleerimistehnoloogia:
OLED Motion
Native refresh rate:
120 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
195 cm
Tuuneri tüüp:
Analog & digital
Digisignaali formaadisüsteem:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Smart TV:
Jah
Internet TV:
Jah
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
WebOS
Operatsioonisüsteemi versioon:
25
RMSi nimivõimsus:
40 W
Heli väljundkanalid:
2.0 channels
Audiodekoodrid:
Dolby Atmos, Dolby Digital
Helirežiimid:
AI Sound Pro, Clear Voice Pro
Speaker direction:
Down firing
Enhanced Audio Return Channel (eARC):
Wi-Fi:
Bluetooth:
Ethernet LAN:
Wi-Fi standards:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetoothi versioon:
5.3
Web browser:
Product colour:
must
VESA mounting:
Panel mounting interface:
300 x 200 mm
High Dynamic Range (HDR) supported:
High Dynamic Range (HDR) technology:
Mängurežiim:
Toetatud audioformaadid:
AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
AI Upscale:
TV key support:
Backlight dimming technology:
Pixel Dimming
Picture processing technology:
LG AI Picture Pro
Picture processor:
α9 Gen 8 AI Processor 4K
AMD FreeSync:
AMD FreeSync type:
FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC:
NVIDIA G-SYNC type:
G-SYNC Compatible
Game features:
WiSA Ready:
Multi View:
Smartphone/tablet remote support:
HDMI-pesade arv:
4
Arvutisisend (D-Sub):
Ei
USB 2.0 pesade arv:
3
CI-liides:
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
Digiheli optiline väljund:
1
Hääljuhtimine:
Energy efficiency class (SDR):
F
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
125 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
326 kWh
Energiatarve (väljas):
0.5 W
VV sisendpinge:
100-240 V
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Energy efficiency scale:
A to G
LG technologies (AV/TV):
AI Super Upscaling, Dolby Atmos®, Dolby Vision™, OLED Motion, ThinQ™
Laius (koos statiiviga):
1711 mm
Sügavus (koos alusega):
267 mm
Kõrgus (koos alusega):
1035 mm
Kaal (koos alusega):
27.1 kg
Laius (ilma statiivita):
982 mm
Sügavus (ilma aluseta):
47.1 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
1711 mm
Kaal (ilma aluseta):
27.1 kg
Aluse laius:
52 cm
Aluse sügavus:
26.7 cm
Package width:
1879 mm
Package depth:
228 mm
Package height:
1130 mm