Samsung OLED TV QE83S85FAEXXH
Samsung QE83S85FAEXXH tootepilt
  • Samsung QE83S85FAEXXH tootepilt 1
  • Samsung QE83S85FAEXXH tootepilt 2
  • Samsung QE83S85FAEXXH tootepilt 3
  • Samsung QE83S85FAEXXH tootepilt 4
TootjaSamsung
TootekoodQE83S85FAEXXH
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus1 tk
Saadaval kiiremini
Product Highlights:
  • Flat 2.11 m (83") OLED
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9
  • Motion Xcelerator
  • DVB-CS2, DVB-T2
  • Smart TV Internet TV
  • Wi-Fi Ethernet LAN Bluetooth
  • High Dynamic Range (HDR) supported
Ekraani diagonaal:
2.11 m (83")
HD tüüp:
4K Ultra HD
Kuvatehnoloogia:
OLED
Screen Shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Tuuneri tüüp:
Analog & digital
Digisignaali formaadisüsteem:
DVB-CS2, DVB-T2
Smart TV:
Jah
Internet TV:
Jah
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Tizen
Apple AirPlay 2 Support:
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Video Apps:
RMSi nimivõimsus:
20 W
Audiodekoodrid:
Dolby Atmos
Wi-Fi:
Wi-Fi Standards:
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth:
Bluetoothi versioon:
5.3
Ethernet LAN:
Product Colour:
must
VESA Mounting:
Panel Mounting Interface:
400 x 300 mm
Stand Type:
Legs stand
Aluse värv:
must
High Dynamic Range (HDR) Technology:
Mängurežiim:
Picture Processing Technology:
NQ4 AI Gen 2 Processor, Samsung Real Depth Enhancer
AMD FreeSync:
Game Features:
Ethernet LAN (RJ-45) Ports:
1
Digiheli optiline väljund:
1
CI-liides:
HDMI-pesade arv:
4
Elektrooniline telekava (EPG):
OSD-keelte arv:
27
Automaatne väljalülitus:
Works With Amazon Alexa:
Works With The Google Assistant:
Works With Samsung Bixby:
Energiatarve (tüüpiline):
146 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy Efficiency Class (SDR):
F
Energy Efficiency Class (HDR):
G
Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours:
146 kWh
Energy Consumption (HDR) Per 1000 Hours:
239 kWh
Energiasäästurežiim:
Laius (koos statiiviga):
1849 mm
Sügavus (koos alusega):
348.7 mm
Kõrgus (koos alusega):
1129.5 mm
Kaal (koos alusega):
33.9 kg
Laius (ilma statiivita):
1849 mm
Sügavus (ilma aluseta):
34.9 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
1059 mm
Kaal (ilma aluseta):
32.9 kg
Aluse laius:
125.4 cm
Pakendi kaal:
45.3 kg
Pakendi kaal:
45.3 kg
Package Width:
2022 mm
Package Depth:
183 mm
Package Height:
1200 mm