Philips UHD Smart LED TV 43PUS7000
Philips 43PUS7000 tootepilt
  • Philips 43PUS7000 tootepilt 1
  • Philips 43PUS7000 tootepilt 2
TootjaPhilips
Tootekood43PUS7000
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Product Highlights:
  • Flat 109.2 cm (43") LED
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9
  • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
  • Smart TV Internet TV Screen mirroring
  • Wi-Fi Ethernet LAN Bluetooth
Ekraani diagonaal:
109.2 cm (43")
HD tüüp:
4K Ultra HD
Kuvatehnoloogia:
LED
Screen Shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Toetatud graafikaresolutsioonid:
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Tuuneri tüüp:
Digital
Digisignaali formaadisüsteem:
Smart TV:
Jah
Internet TV:
Jah
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Titan OS
Screen Mirroring:
Apple AirPlay 2 Support:
Ei
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Video Apps:
Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Kõlarite arv:
2
RMSi nimivõimsus:
20 W
Audiodekoodrid:
DTS:X, Dolby Atmos
Wi-Fi:
Wi-Fi Standards:
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth:
Bluetoothi versioon:
5.2
Ethernet LAN:
Product Colour:
must
VESA Mounting:
Panel Mounting Interface:
200 x 100 mm
Ambient Lighting:
Stand Type:
Legs stand
Aluse värv:
must
High Dynamic Range (HDR) Technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teleteksti funktsioon:
Teletekst:
1000 pages
Teleteksti standardid:
Hyper-text
Subtiitrifunktsioon:
Toetatud videovormingud:
AV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Toetatud audioformaadid:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Toetatud pildiformaadid:
BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Toetatud subtiitrivormingud:
ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Picture Processing Technology:
Philips Pixel Precise Ultra HD
High Dynamic Range (HDR) Supported:
Game Features:
Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, Variable Refresh Rate (VRR)
Audio Return Channel (ARC):
Arvutisisend (D-Sub):
Ei
Ethernet LAN (RJ-45) Ports:
1
USB 2.0 pesade arv:
2
HDMI-pesade arv:
3
Hääljuhtimine:
Elektrooniline telekava (EPG):
Automaatne väljalülitus:
Unetaimer:
Works With Amazon Alexa:
Works With The Google Assistant:
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy Efficiency Class (SDR):
E
Energy Efficiency Class (HDR):
G
Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours:
42 kWh
Energy Consumption (HDR) Per 1000 Hours:
75 kWh
Energiasäästurežiim:
Laius (koos statiiviga):
958 mm
Sügavus (koos alusega):
226 mm
Kõrgus (koos alusega):
582 mm
Laius (ilma statiivita):
958 mm
Sügavus (ilma aluseta):
87 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
563 mm
Aluse laius:
77.4 cm
Juhend:
Package Width:
1045 mm
Package Depth:
133 mm
Package Height:
650 mm