Philips 40PFS6000/12
Philips 40PFS6000/12 tootepilt
  • Philips 40PFS6000/12 tootepilt 1
  • Philips 40PFS6000/12 tootepilt 2
  • Philips 40PFS6000/12 tootepilt 3
  • Philips 40PFS6000/12 tootepilt 4
  • Philips 40PFS6000/12 tootepilt 5
  • Philips 40PFS6000/12 tootepilt 6
TootjaPhilips
Tootekood40PFS6000/12
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus3 tk
Saadaval kiiremini
Ekraani diagonaal:
101.6 cm (40")
HD tüüp:
Full HD
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
Kuvatehnoloogia:
LED
Screen shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Native refresh rate:
60 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
100 cm
Tuuneri tüüp:
Analog & digital
Digisignaali formaadisüsteem:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV:
Jah
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Jah
Video apps:
Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Kõlarite arv:
2
RMSi nimivõimsus:
16 W
Audiodekoodrid:
Dolby Digital
Wi-Fi:
Wi-Fi standards:
Wi-Fi 4 (802.11n)
Product colour:
must
VESA mounting:
Panel mounting interface:
200 x 200 mm
High Dynamic Range (HDR) supported:
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teleteksti funktsioon:
Teletekst:
1000 pages
Toetatud videovormingud:
H.264, MPEG2, H.265, MPEG4, AVC, HEVC, AVI, VP9, MPEG1
Toetatud audioformaadid:
AAC, MP3, WAV, FLAC
Toetatud pildiformaadid:
PNG, BMP, GIF, HEIF, JPEG
Toetatud subtiitrivormingud:
SRT, ASS, SSA, SUB, SMI, TXT
Valgussensor:
HDMI-pesade arv:
3
Arvutisisend (D-Sub):
Ei
USB 2.0 pesade arv:
2
Audio Return Channel (ARC):
HDCP:
HDCP version:
2.3
Consumer Electronics Control (CEC):
EasyLink
Elektrooniline telekava (EPG):
Programming period:
8 day(s)
Picture mute (for radio):
Ökorežiim:
Sisse-/väljalülitustaimer:
Works with Amazon Alexa:
Works with the Google Assistant:
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy efficiency class (SDR):
E
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
31 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
47 kWh
VV sisendpinge:
100 - 240 V
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Energiasäästurežiim:
Energy efficiency scale:
A to G
Toiteploki tüüp:
Sisemine
Laius (koos statiiviga):
892 mm
Sügavus (koos alusega):
210 mm
Kõrgus (koos alusega):
539 mm
Kaal (koos alusega):
5.1 kg
Laius (ilma statiivita):
892 mm
Sügavus (ilma aluseta):
84 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
517 mm
Kaal (ilma aluseta):
5.05 kg
Package width:
985 mm
Package depth:
123 mm
Package height:
605 mm