Philips 43PUS7609/12
Philips 43PUS7609/12 tootepilt
  • Philips 43PUS7609/12 tootepilt 1
TootjaPhilips
Tootekood43PUS7609/12
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus1 tk
Ekraani diagonaal:
109.2 cm (43")
Kuvatehnoloogia:
LED
Screen shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Toetatud graafikaresolutsioonid:
3840 x 2160
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
108 cm
Tuuneri tüüp:
Digital
Analoogsignaali standard:
Not supported
Titan OS
Screen mirroring:
Jah
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Nutirežiimid:
Game
Video apps:
Amazon Prime Video, HBO, Netflix, YouTube
RMSi nimivõimsus:
20 W
Audiodekoodrid:
DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Helirežiimid:
AI Sound, Dialog
Enhanced Audio Return Channel (eARC):
Wi-Fi:
Ethernet LAN:
Wi-Fi standards:
Wi-Fi 4 (802.11n)
Product colour:
Anthracite, Grey
VESA mounting:
Colour name:
Anthracite grey bezel
Panel mounting interface:
100 x 200 mm
Rollable display:
Ei
Signaali tugevuse näit:
Toetatud videovormingud:
AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Picture processing technology:
Philips Pixel Precise Ultra HD
AMD FreeSync:
Ei
NVIDIA G-SYNC:
Game features:
Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
4K Ultra HD upscaling:
Vanemlik kontroll:
USB recording:
HDMI-pesade arv:
3
Arvutisisend (D-Sub):
USB 2.0 pesade arv:
2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:
CI-liides:
Liides CI+:
HDMI versioon:
2.1
Audio Return Channel (ARC):
HDCP:
HDCP version:
2.3
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
Komponentvideo (YPbPr / YCbCr) sisend:
0
Composite video out:
0
Digiheli optiline väljund:
Digiheli koaksiaalväljund:
Digiheli koaksiaalsisend:
RF-portide arv:
Consumer Electronics Control (CEC):
EasyLink
Hääljuhtimine:
Elektrooniline telekava (EPG):
Programming period:
8 day(s)
Automaatne väljalülitus:
Unetaimer:
Works with Amazon Alexa:
Works with the Google Assistant:
Energiatarve (tüüpiline):
54 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.3 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
54 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
111 kWh
Energiatarve (max):
74 W
VV sisendpinge:
220 - 240 V