Raadio Lenco MPR035BK, must
Lenco MPR035BK tootepilt
  • Lenco MPR035BK tootepilt 1
  • Lenco MPR035BK tootepilt 2
  • Lenco MPR035BK tootepilt 3
  • Lenco MPR035BK tootepilt 4
  • Lenco MPR035BK tootepilt 5
TootjaLenco
TootekoodMPR035BK
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5 tk
Kompaktne raadio Lenco digitaalse PLL-vastuvõtjaga.
Raadio võib töötada nii vooluvõrgust kui ka patareidelt (3x R20 suurus D, 1,5V).
Lisaks tagab teleskoopantenn tugeva ja stabiilse vastuvõtu.
Tänu selgele 2,5-tollisele LCD-ekraanile on kuulatavat sagedust alati hea näha.
Kõrvaklappide 3,5 mm heliväljund.
Komplektis: AC adapter
Koguvõimsus: 3W