Raadio Lenco MPR035BK, must
Product image of Lenco MPR035BK
  • Product image of Lenco MPR035BK 1
  • Product image of Lenco MPR035BK 2
  • Product image of Lenco MPR035BK 3
  • Product image of Lenco MPR035BK 4
  • Product image of Lenco MPR035BK 5
VendorLenco
Product codeMPR035BK
Ships in 1-3 bd
Quantity5 pcs
Kompaktne raadio Lenco digitaalse PLL-vastuvõtjaga.
Raadio võib töötada nii vooluvõrgust kui ka patareidelt (3x R20 suurus D, 1,5V).
Lisaks tagab teleskoopantenn tugeva ja stabiilse vastuvõtu.
Tänu selgele 2,5-tollisele LCD-ekraanile on kuulatavat sagedust alati hea näha.
Kõrvaklappide 3,5 mm heliväljund.
Komplektis: AC adapter
Koguvõimsus: 3W