StarTech.com 11IP-PRIVACY-SCREEN, 11IN IPAD PRO PRIVACY SCREEN
StarTech.com 11IP-PRIVACY-SCREEN tootepilt
  • StarTech.com 11IP-PRIVACY-SCREEN tootepilt 1
TootjaStarTech.com
Tootekood11IP-PRIVACY-SCREEN
Tarneaeg 7-9 tp
Kogus5+ tk
Maximum screen size:
27.9 cm (11")
Sobivus:
Tahvel
Tüüp:
Frameless display privacy filter
Ekraani suurus, KxL:
170 x 245 mm
Filtri värv:
must
Materjal:
plastmass
Product colour:
must
Ekraanifiltri funktsioonid:
Anti-glare, Privacy
Toetatud ekraanitüübid:
LCD
Limits viewing angle:
30°
Light transmission:
60%
Puhastuslapp:
Jah
Privacy filtering orientation:
Landscape & portrait
Paigalduse tüüp:
Full adhesive
Reduces blue light up to:
51%
Blue light filter:
Jah
Ühilduvad tooted:
Apple
Ühilduvus:
iPad Pro
Kaal:
43 g
Package width:
390 mm
Package depth:
245 mm
Package height:
6 mm
Pakendi kaal:
140 g
Master (outer) case width:
440 mm
Master (outer) case length:
280 mm
Master (outer) case height:
200 mm