Vertical Pole Mount Hikvision DS-1275ZJ-SUS
<
>
VendorHikvision
Product code1275ZJSUSW
Ships in
5-7 bd
Vertical pole mount DS-1275ZJ-SUS
Stainless Steel
Hikvision White
Specification:
Weight: Approx. 1500 g (3.31 lb.)
Appearance: Hikvision White
Material: Stainless Steel
Dimension: 127 mm × 46 mm × 250 mm (5" × 1.81" × 9.84")