Vertical Pole Mount Hikvision DS-1275ZJ-SUS
Product image of Hikvision 1275ZJSUSW
  • Product image of Hikvision 1275ZJSUSW 1
VendorHikvision
Product code1275ZJSUSW
Ships in 5-7 bd
Quantity5+ pcs
Vertical pole mount DS-1275ZJ-SUS Stainless Steel Hikvision White  Specification:  Weight: Approx. 1500 g (3.31 lb.) Appearance: Hikvision White Material: Stainless Steel Dimension: 127 mm × 46 mm × 250 mm (5" × 1.81" × 9.84") Description: Pole Mount