Toshiba QLED TV 65 cali 65QG5E63DG
Product image of Toshiba 65QG5E63DG
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 1
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 2
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 3
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 4
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 5
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 6
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 7
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 8
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 9
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 10
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 11
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 12
  • Product image of Toshiba 65QG5E63DG 13
VendorToshiba
Product code65QG5E63DG
Warranty 2 years
Ships in 5-8 bd
Quantity2 pcs
Energy label:
Panel type:
QLED
Screen size (diag.):
65"
HD technology:
Ultra HD/4K
Resolution:
3840 x 2160
Refresh rate:
60 Hz
Aspect ratio:
16:9
Brightness:
350 cd/m²
TV tuner:
DVB-C
TV tuner:
Analog
DVB-S
DVB-S2
DVB-T MPEG-2
DVB-T MPEG-4 (H.264)
DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV:
yes
System TV:
Google TV
Image technology:
HDR
Image technology:
HDR10
MEMC
TRU Flow
TRU Micro Dimming
TRU Resolution
UHD Upscaling
Dolby Vision HDR
Wide Color Gamut
PVR/DVR:
Yes
3D support:
No
DLNA:
No
functions:
Multilingual OSD menu
functions:
Automatic channel scanning
EPG
Max speaker power (total):
24 W
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
1 x Optical
I/O connectors:
1 x Antenna input
1 x CI/Cl+ slot
1 x RJ-45 LAN
2 x USB 2.0
3 x HDMI
1 x 3,5 mm minijack
VESA:
400 x 200
Power consumption:
85 W
Height:
836 mm
Height with stand:
876 mm
Width:
1453 mm
Depth:
74 mm
Depth with stand:
285 mm