Noctua NF-R8 redux 1200 Computer case Fan 8 cm Black, Grey
Noctua NF-R8 REDUX-1200 tootepilt
  • Noctua NF-R8 REDUX-1200 tootepilt 1
TootjaNoctua
TootekoodNF-R8 REDUX-1200
Garantii 6 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5+ tk
Ventilaatorite arv:
1 fan(s)
Product colour:
Grey, Black
Pinge:
12 V
Max vool:
0.035 A
Energiatarve (tüüpiline):
0.45 W
Kõrgus:
80 mm
Laius:
80 mm
Sügavus:
25 mm