Noctua NF-P14S REDUX-1200 PWM computer cooling system Computer case Fan 14 cm Grey
Noctua NF-P14S REDUX1200PWM tootepilt
  • Noctua NF-P14S REDUX1200PWM tootepilt 1
  • Noctua NF-P14S REDUX1200PWM tootepilt 2
  • Noctua NF-P14S REDUX1200PWM tootepilt 3
  • Noctua NF-P14S REDUX1200PWM tootepilt 4
  • Noctua NF-P14S REDUX1200PWM tootepilt 5
  • Noctua NF-P14S REDUX1200PWM tootepilt 6
TootjaNoctua
TootekoodNF-P14S REDUX1200PWM
Garantii 6 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5 tk
Number of fan blades:
9
Ventilaatorite arv:
1 fan(s)
Fan connector:
4-pin
Product colour:
Grey
Pinge:
12 V
Energiatarve (tüüpiline):
0.96 W
Nimivool:
0.08 A
Kõrgus:
140 mm
Kaabli pikkus:
0.4 m
Laius:
140 mm
Sügavus:
25 mm