3M Bright Screen Blickschutzf. 13.3" Laptop (16:9) BP133W9E
<
>
Tootja3M
Tootekood7100288012
Tarneaeg
5-8 tp
Saadaval kiiremini
Ekraanifilter 3M BP133W9E PF13.3 302x174mm 16:9 Wide Screen andmekaitsefilter/privaatfilter, Bright Screen - kuni 25% eredam pilt
3 tk
1-3 tp
3M Bright Screen Privacy Filter - Sekretessfilter till bärbar dator - för laptop med helskärm - borttagbar - vändbar - 13.3" - svart
Tootekood: BP133W9E
Tootekood: BP133W9E
5 tk
5-8 tp
Maximum screen size:
33.8 cm (13.3")
Suitable for:
Laptop
Type:
Frameless display privacy filter
Screen size HxW:
174 x 302 mm
Display diagonal (metric):
33.7 cm
Filter colour:
Black
Product colour:
Black
Display filter features:
Anti-glare
Aspect ratio:
16:9
Scratch-resistant:
Yes
Protection features:
Scratch resistant
Limits viewing angle:
60°
Easy to clean:
Yes
Light transmission:
85%
Screen format:
Widescreen
Country of origin:
United States
Easy to apply:
Durable screen protection:
Privacy filtering orientation:
Landscape
Touchscreen compatible:
Installation type:
Adhesive strip
Easy to remove:
Blue light filter:
Width:
302 mm
Height:
174 mm
Width (imperial):
30.2 cm (11.9")
Height (imperial):
17.4 cm (6.85")
Weight:
28 g
Package width:
330 mm
Package depth:
241 mm
Package height:
4 mm